Jadów

środa, 24 listopada 2021

Nasza Biblioteka daje bezpieczeństwo!

 Nasza Biblioteka daje bezpieczeństwo!

Z radością informujemy, że na budynku Biblioteki Publicznej Gminy Jadów zamontowano monitoring. Dzięki niemu, użytkownicy instytucji, a także osoby przebywające na jej terenie, m.in. parkingu, mogą czuć się bezpieczniej. Z uwagi na duży ruch wokół budynku, konieczne było zadbanie o zmniejszenie ryzyka aktów wandalizmu i napaści, które miały dotychczas miejsce, zwłaszcza wieczorami. Zakup kamer był możliwy dzięki projektowi Biblioteki Publicznej w Jadowie nagrodzonemu w dobrosąsiedzkim programie “WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanym przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Na cel przeznaczono 20 tys. złotych. Dziękujemy za to wsparcie!

 

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” wspiera lokalne inicjatywy związane z aktywizacją społeczną, rozwojem wspólnej przestrzeni publicznej, poprawą jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców. Więcej informacji o działalności Polskich Sieci Elektroenergetycznych i programie „WzMOCnij swoje otoczenie” przeczytać można na stronach www.raport.pse.pl i www.wzmocnijotoczenie.pl.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki grantowi z PSE w Jadowie mamy tablicę multimedialną

  Z ogromną przyjemnością oddajemy do użytkowania multimedialną tablicę. Na chwilę obecną dostępne są w niej opisy zabytków i wystawy histor...