Jadów

poniedziałek, 24 lutego 2020

Ferie w Bibliotece Publicznej Gminy Jadów

W okresie ferii zimowych Biblioteka Publiczna Gminy Jadów przygotowała mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży. Było to możliwe dzięki dofinansowaniu przez Wójta Gminy Jadów zadania pod nazwą  "Organizacja zajęć profilaktycznych w trakcie ferii zimowych w 2020r.”  z funduszu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych i innych uzależnień w Gminie Jadów.

Dzieci wzięły udział w zajęciach kodowania, warsztatach manualnych, warsztatach kulinarnych i zajęciach edukacyjnych, które odbywały się w bibliotece głównej oraz filiach. Na zakończenie ferii w bibliotece głównej uczestnicy zajęć obejrzeli przedstawienie profilaktyczne w wykonaniu teatru Katarynka z Warszawy, a następnie uczestniczyli w grach i zabawach prowadzonych przez animatorów. Dziękujemy za obecność pana Wójta, który tego dnia nie tylko spędził z dziećmi czas, ale również wręczył im pamiątkowe książki.  Po wyczerpującej zabawie zaprosiliśmy naszych gości na posiłek regeneracyjny podczas którego mieliśmy okazję do rozmów na temat wspólnie spędzonego czasu. Oprócz miłych wspomnień pozostały nam również fotografie, do obejrzenia których serdecznie Państwa zachęcamy. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki grantowi z PSE w Jadowie mamy tablicę multimedialną

  Z ogromną przyjemnością oddajemy do użytkowania multimedialną tablicę. Na chwilę obecną dostępne są w niej opisy zabytków i wystawy histor...